POLECAMY
Dzisiejszy dzień (18.02) zapowiada się bardzo ładnie i słonecznie. Temperatura powietrza także będzie dość wysoka.
Dziś poczujemy iście wiosenną pogodę. Na bezchmurnym niebie przez cały dzień świecić będzie słońce, a termometry pokażą aż 6°C. Synoptycy nie zapowiadają także opadów. Noce wciąż przypominają nam o tym, że zima się jeszcze nie skończyła. O tej porze lekko się zachmurzy, a słupek rtęci nieco spadnie, pokazując 2 kreski poniżej zera.
Paula Ratkiewicz
paula.r@bialystokonline.pl
Biznes 17:10
Kultura i Rozrywka 15:40
Sport 15:10
Sport 14:20
Nauka 14:00
Rodzina 13:30
Aktualności 12:38
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji