POLECAMY
Artur Łapiński i Grzegorz Niwiński będą nowymi trenerami Pogoni Łapy. Pierwszy z nich ma być również bramkarzem klubu. Niwiński ostatnio trenował grającą w B klasie Husarię.
Umowa z nowym sztabem szkoleniowym ma zostać podpisana do końca czerwca. Zadaniem Łapińskiego i Niwińskiego będzie utrzymanie zespołu z Łap w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej. Zawodnicy z nowymi trenerami spotkają się 16 stycznia. Pogoń Łapy prowadził ostatnio Andrzej Olszewski. Były bramkarz Jagiellonii przyjął ofertę gry i trenowania bramkarzy w Pogoni Siedlce.
C.M.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:49
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji