Pokaż zmiany w swoim regionie i wyjedź do Brukseli. Europejski konkurs fotograficzny

2012.07.13 00:00
Tematem zdjęć w konkursie organizowanym przez Komisję Europejską to "zmiany w moim regionie". Autorzy najciekawszych fotografii mają szansę wygrać wycieczkę do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny.
Pokaż zmiany w swoim regionie i wyjedź do Brukseli. Europejski konkurs fotograficzny
Fot: materiały organizatora

Aby wziąć udział w konkursie "Europa w moim regionie", wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (billboard, znak czy tablicę z flagą UE oraz informacją o finansowaniu) i zamieścić je na stronie Europe in my region na Facebooku.

Są dwie konkursowe kategorie. Pierwsza "Mój projekt" to kategoria otwarta dla organizacji, które skorzystały z funduszy regionalnych UE, czyli z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności. Druga "Naoczny świadek" to kategoria dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, którzy mają oczy otwarte na zmiany czy to w swoim najbliższym otoczeniu, czy podczas wakacyjnych podróży.

W każdej kategorii zostanie wybranych dwoje zwycięzców - jeden w głosowaniu internetowym i jeden wybrany przez jury. Nagrody to wycieczka dla dwóch osób do Brukseli i wartościowy sprzęt fotograficzny. Szczegóły dostępne na stronach Komisji Europejskiej.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1284 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39