Połączą ścieżki rowerowe. Będą utrudnienia dla pieszych

2023.03.28 08:23
Na 2 miesiące wyłączony z ruchu pieszego zostanie chodnik wzdłuż ul. Waszyngtona - na odcinku od ul. Kaczorowskiego do ul. Wesołej.
Połączą ścieżki rowerowe. Będą utrudnienia dla pieszych
Fot: Malwina Witkowska
Zdj. ilustracyjne

Od środy (29.03) w związku z realizacją inwestycji dotyczącej połączenia dróg dla rowerów wzdłuż ulic Zwierzynieckiej, Wesołej i Jerzego Waszyngtona, planowane jest wyłączenie z ruchu pieszego chodnika wzdłuż ul. Waszyngtona. W okresie trwania prac, czyli przez okres ok. 2 miesięcy, chodnik po stronie prawej, idąc w kierunku szpitala, będzie niedostępny dla pieszych, którzy zostaną skierowani na chodnik po drugiej stronie ulicy.

W godzinach od 7.00 do godz. 15.00, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, mogą wystąpić miejscowe zawężenia jezdni przylegającej do chodnika. Prace te związane są z budową ciągu pieszo-rowerowego oraz kanalizacji teletechnicznej sygnalizacji świetlnej.

Warto zaznaczyć, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu i występowania utrudnień może ulec zmianie. Mieszkańcy, którzy korzystają z ul. Waszyngtona i jej okolic, powinni być przygotowani na czasowe utrudnienia i przestrzegać informacji dotyczących organizacji ruchu.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

837 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39