Policjanci przyłapali 35-latka na gorącym uczynku

2017.03.09 11:23
Podlascy policjanci na terenie woj. warmińsko-mazurskiego przejęli blisko 1,3 kg marihuany o wartości nie mniejszej niż 51 tys. zł.
Policjanci przyłapali 35-latka na gorącym uczynku
Fot: www.kolno.policja.gov.pl

W miniony poniedziałek (6.03) na jednej z ulic Elbląga funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku razem z kryminalnymi z Kolna zatrzymali mężczyznę w wieku 35 lat.

Mundurowi zaskoczyli zatrzymanego na gorącym uczynku podczas realizacji dostawy i przekazywania znacznych ilości narkotyków. W wyniku przeszukania funkcjonariusze odnaleźli blisko 1,3 kg marihuany, z której można było uzyskać prawie 1300 działek dealerskich o czarnorynkowej wartości nie mniejszej niż 51 tys. zł.

Mężczyzna we wtorek (7.03) został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Łomży, gdzie usłyszał zarzuty nabywania i dystrybucji znacznych ilości substancji odurzających oraz uczynienia sobie z tego procederu stałego źródła dochodu. Za takie przestępstwa, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

35-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Łomży, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

- Sprawa w dalszym ciągu ma charakter rozwojowy, a pracujący nad nią, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Łomży, policjanci z Kolna nie wykluczają kolejnych zatrzymań - mówi oficer prasowy kolneńskiej policji.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
707 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39