Politechnika Białostocka otworzyła… sklep internetowy. Co w nim kupimy?

2023.12.05 09:10
Chyba wszyscy już wiedzą, że na Politechnice Białostockiej ciągle coś się dzieje. Nowe projekty są tu realizowane cały czas. Teraz przyszedł czas na taki dość nietypowy, jakim jest… otwarcie sklepu internetowego!
Politechnika Białostocka otworzyła… sklep internetowy. Co w nim kupimy?
Fot: PB

Jak przyznają twórcy tego projektu „ten pomysł chodził im po głowie od pewnego czasu”. I w końcu się udało - jest. Sklep internetowy Politechniki Białostockiej, bo o nim mowa, już działa i zaprasza do zakupów.

- Mozaika, eco, bursztyn i student – to kolekcje, które znajdziecie w naszym e-sklepie na stronie: www.skleppb.edu.pl. Wśród nich są zarówno ubrania,  artykuły ekskluzywne i okolicznościowe, jak i gadżety. Wszystkie produkty są dobrej jakości i pięknie zaprojektowane. Macie ochotę na markowy out fit? Bluza typu kangurek, czy bejsbolówka sprawdzą się zimową aurą (ceny bluz od 90 zł do 150 zł)!  - zachęca Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Białostockiej, które prowadzi sklep. 

Zainteresowani mogą tu też znaleźć wiele produktów z politechniczną mozaiką. Są bawełniane torby, wieszaki, notesy, czy skarpety. Nie zabraknie też czegoś dla miłośników gadżetów. W ofercie dostępna jest szklana butelka na wodę w obłędnych kolorach, stacje pogodowe, zakładki magnetyczne, czy multitool. Są też świąteczne propozycje, jak np. elegancki zestaw piśmienniczy z bursztynem lub kryształem. Jak zapewniają inicjatorzy pomysłu "każdy znajdzie tu coś dla siebie".

Sklep jest wyłącznie online! Obsługuje płatności za pośrednictwem wielu banków, BLIKIEM, czy szybkimi przelewami! Jest też opcja PayPo!

Link do sklepu największej uczelni technicznej tutaj: Sklep Politechniki Białostockiej

Redakcja
24@bialystokonline.pl

835 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39