POLECAMY
Dzisiaj (26.06) w Białymstoku rozpoczyna się XVII Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze "Dobrosąsiedztwo 2013".
Przez dwa dni (26-27.06) przedsiębiorcy, przedstawiciele władz oraz rolnicy z Polski i Białorusi będą dyskutować o stanie polsko-białoruskich relacji gospodarczych. Celem przedsięwzięcia są: aktywizacja dwustronnej współpracy gospodarczej, wyeliminowanie istniejących barier w handlu i inwestowaniu, a także okazanie wsparcia ze strony rządów obu krajów dla wspólnych działań podmiotów gospodarczych Polski i Białorusi. Organizatorami forum, które odbędzie się w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim, są m.in. Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa w Mińsku oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Białymstoku.
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Aktualności 11:00
Nauka 10:29
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji