Pomóż psiakom wygrać 168 kg karmy. Zagłosuj na białostockie schronisko

2016.09.15 19:50
W ramach facebookowego konkursu "Wyprawka dla schroniska" zwycięska placówka wygra 168 kg specjalistycznej karmy. Walczy w sumie 12 schronisk, w tym białostockie.
Pomóż psiakom wygrać 168 kg karmy. Zagłosuj na białostockie schronisko
Fot: Wolontariat- Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku

Do 30 września trwa głosowanie na schronisko, które otrzyma "szkolną, wrześniową wyprawkę", czyli 168 kg specjalistycznej karmy Addvena, której receptura jest zastrzeżona.

O wygraną walczy Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku, które jest obecnie na 1. miejscu z liczbą głosów ok. 2,9 tys. Ma zatem dużą szansę na zwycięstwo.

Tuż za nim znajduje się Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy (z liczbą głosów 2,5 tys.) oraz Schronisko w Korabiewicach Viva (2,1 tys. głosów).

W konkursie bierą udział jeszcze Bernardyn Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych z Anielina, OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie, Schronisko dla Zwierząt w Lublinie, Schronisko Na Paluchu z Warszawy, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie, Schronisko Dla Zwierząt Toruń oraz TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Głosowanie trwa do 30 września. Wystarczy "polajkować" zdjęcie wybranej placówki w konkursowym poście na profilu faceboookowym Addvena.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl
1282 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39