Ponowne otwarcie salonu RTV EURO AGD w Alfa Centrum. Przygotowano atrakcyjne promocje

2021.10.27 16:13
W czwartek (28.10) w Alfa Centrum odbędzie się ponowne otwarcie RTV EURO AGD. Z tej okazji szykują się atrakcyjne promocje.
Ponowne otwarcie salonu RTV EURO AGD w Alfa Centrum. Przygotowano atrakcyjne promocje
Fot: Alfa Centrum

Sklep RTV EURO AGD nie znika z Alfa Centrum, a jedynie zmienia swoją lokalizację. Dlatego przez ostatnie kilka dni salon był zamknięty. W czwartek nastąpi jego ponowne otwarcie. Z tej okazji na klientów czekają promocje.

- Po kilkudniowym zamknięciu sklepu RTV EURO AGD zostanie on ponownie uruchomiony, ale w nowej lokalizacji, również na II piętrze naszej galerii, tuż obok salonu New Balance – mówi Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager Alfa Centrum. – Z tej okazji na klientów będą czekać wyjątkowe oferty przygotowane przez sklep i naszą galerię. Przez trzy dni, tj. od 28 do 30 października br., będziemy podwajać punkty za zakupy w EURO w naszej aplikacji lojalnościowej SEZAM. Każda wydana złotówka to 1 punkt. Wystarczy rejestrować paragony i odbierać nagrody.

Obecnie w Białymstoku działają cztery skepy sieci RTV EURO AGD, w których można kupić elektronikę użytkową oraz artykuły gospodarstwa domowego. Punkt w Alfa Centrum będzie czynny godziny 9.00 do 21.00, sześć dni w tygodniu oraz w niedziele handlowe (od godziny 10.00 do 20.00). Wyjątkowo jednak w dniu otwarcia, czyli w czwartek - tego dnia sklep będzie otwarty już od godziny 8.00.

W ramach ponownego otwarcia sklepu RTV EURO AGD w Alfa Centrum, firma przygotowała dla klientów atrakcyjne promocje i obniżki na wybrane modele telewizorów, laptopów, małego i dużego sprzętu AGD, smartfonów i akcesoriów.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1292 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39