POLECAMY
Absolwenci Państwowego Liceum Plastycznego w Supraślu zapraszają na otwarcie wystawy "Absolwenci i goście" związanej z plenerami organizowanymi od sześciu lat w Supraślu.
Organizatorzy plenerów pochodzą z różnych stron Polski - Wejherowo, Warszawa, Sokołów Podlaski, Chełm, Gdańsk, a mimo tych obiektywnych trudności, mają w sobie pragnienie spotykania się właśnie w Supraślu. Wystawa poplenerowa absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych będzie dostępna od 8 do 13 lipca w Galerii Zmiennej Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu. Wernisaż dziś o godz. 18.00. Szczegóły: Wystawa "Absolwenci i goście"
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji