Poradnie specjalistyczne przenoszą się ze szpitala do przychodni

2019.11.08 11:16
Poradnie specjalistyczne Szpitala Powiatowego w Łapach będą przeniesione do przychodni przy ul. Piaskowej 9. Chodzi o gabinety: neurologiczny, nefrologiczny, laryngologiczny i dermatologiczny.
Poradnie specjalistyczne przenoszą się ze szpitala do przychodni
Fot: Starostwo Powiatowe w Białymstoku

Ze szpitala do przychodni

To już ostatnie dni funkcjonowania poradni specjalistycznych w budynku SP ZOZ przy ul. Korczaka w Łapach. Specjaliści zaczną przyjmować przy ul. Piaskowej od wtorku (12 listopada). Już działają tam: poradnia diabetologiczna i gabinet leczenia zespołu stopy cukrzycowej, a także POZ.

- Teraz pacjenci będą leczeni w komfortowych warunkach, bo budynek jest po remoncie wnętrz. Dojdzie też nowoczesny sprzęt - cieszy się starosta powiatu białostockiego Jan Perkowski.

Kupiono samochód z homologacją

Oprócz remontu wnętrz do poradni kupiono też samochód z homologacją, przeznaczony do realizacji wizyt domowych i transportu chorych. Jak informuje dyrektor SP ZOZ Urszula Łapińska, auto zacznie być wykorzystywane lada dzień.

W dalszym ciągu w budynku Szpitala w Łapach przy ul. Korczaka 23 będą działać będą poradnie: kardiologiczna, urazowo-ortopedyczna, gruźlicy oraz chorób płuc.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1537 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39