Portal turystyczny Białegostoku nominowany do nagrody Mobile Trends Awwwards

2016.01.22 00:00
Turystyczny portal odkryj.bialystok.pl został nominowany do nagrody Mobile Trends Awwwards.
Portal turystyczny Białegostoku nominowany do nagrody Mobile Trends Awwwards
Fot: odkryj.bialystok.pl

Portal odkryj.bialystok.pl powstał na zlecenie magistratu. Znaleźć na nim można wszelkie informacje o mieście, znajdujących się w nim szlakach i punktach turystycznych, lokalach gastronomicznych oraz innych atrakcjach stolicy województwa podlaskiego.

Całość stworzono przy wykorzystaniu najnowszych technologii – z materiałami wideo i animacją prezentującą centrum w różnych porach dnia. Projekt agencji Lemon Tea został już wcześniej uhonorowany m.in. w konkursie Awwwards. Teraz witryna ma szansę na nagrodę w plebiscycie Mobile Trends Awwwards w kategorii "Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną".

Obecnie na stronie www.2016.mobiletrends.pl/glosowanie trwa publiczne głosowanie. Projekty, które cieszyć się będą największym uznaniem internautów, otrzymają dodatkowe punkty, które mogą wpłynąć na ostateczne rozstrzygnięcia.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 18 lutego. Zwycięzców wybierze kapituła, w skład której wejdą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. Statuetki będą przyznane w 16 kategoriach.

To już piąta edycja plebiscytu MTA. W poprzednich latach wyróżniono łącznie około 130 projektów. Wśród laureatów znajdują się m.in. TVN, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Onet.pl, P4 czy Cyfrowy Polsat.

Konkurs skierowany jest do firm i instytucji promujących i wykorzystujących mobilność. Biorą w nim udział m.in. agencje reklamowe i interaktywne, startupy, portale internetowe, firmy dostarczające treści na urządzenia mobilne czy producenci aplikacji.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1259 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39