Portugalczyk, Peruwiańczyk - Wigry Suwałki planują kolejne wzmocnienia

2013.08.06 00:00
Wigry Suwałki dobrze rozpoczęły sezon w II lidze wschodniej. Po dwóch kolejkach podopieczni trenera Donatasa Vencevičiusa zajmują czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem czterech "oczek".
Portugalczyk, Peruwiańczyk - Wigry Suwałki planują kolejne wzmocnienia

Mimo dobrego startu, klub z Suwałk rozgląda się za wzmocnieniami. Na testach pojawił się Portugalczyk - Nuno Capela. Zawodnik zdobył w minionym sezonie 12 goli i został wicekrólem strzelców grupy centralnej portugalskiej II ligi. W barwach Sportingu Espinho wystąpił w 29 z 30 spotkań.

Wigry Suwałki zamierzają podpisać kontrakt z 20-letnim Piotrem Karłowiczem. Napastnik grał ostatnio w zespole Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków. Karłowicz trenował z biało-niebieskimi w minionym tygodniu.

Kolejnym wzmocnieniem linii ofensywnych będzie peruwiański pomocnik z amerykańskim paszportem - Nelson Beccera. Obecnie trwają formalności związane z uzyskaniem certyfikatu tego 27-letniego piłkarza. Od kilku dni z drużyną trenuje także Sebastian Radzio, który ma za sobą grę w Widzewie Łódź.

Wigry Suwałki kolejny mecz ligowy rozegrają w najbliższy piątek (9.08). W ramach 3. kolejki II ligi wschodniej podejmą na własnym stadionie Limanovię Limanowa. Początek spotkania o godz. 17.00.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

618 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39