Poszukiwani panowie, którzy wezmą udział w darmowych badaniach

2023.11.07 07:55
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza panów powyżej 60. roku życia, do skorzystania z bezpłatnych badań nad prawidłowością odżywiania.
Poszukiwani panowie, którzy wezmą udział w darmowych badaniach
Fot: pixabay.com

Panowie 60+ mogą się zgłaszać na darmowe badania nad prawidłowością odżywiania. Każdy, kto się zakwalifikuje, będzie miał wykonane badania krwi, dotyczące takich parametrów jak: melatonina, cholecystokinina, sirtuina i ocena potencjału antyoksydacyjnego. Wykonana zostanie też analiza składu ciała, a dokładniej: zawartość wody wewnątrzkomórkowej i zewnątrzkomórkowej, zawartość masy mięśniowej, stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych, ilość tkanki tłuszczowej ogółem. Sprawdzony zostanie też kąt fazowy, który służy do zbadania zdolności komórek do regeneracji. Specjaliści ocenią również stan odżywiania, stan komórek ciała i siły mięśni.

Osoby, które się zgłoszą, mogą liczyć na profesjonalną konsultację z dietetykiem, który podpowie, co i jak jeść, by zachować zdrowie.

Badanie będzie się odbywało na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku przy ul. Szpitalnej 37 w Zakładzie Biotechnologii Żywności. Pobranie krwi to 1 ustalony termin, w przypadku pozostałych badań termin jest ustalany indywidualnie.

Udział w projekcie mogą wziąć osoby, które nie mają rozrusznika serca, ani choroby nowotworowej i nie zmagają się z przewlekłą chorobą nerek. Chętni mogą wysyłać e-mail na adres: karolina.kujawowicz@gmail.com.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1264 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39