POLECAMY
20-latek wyszedł z domu w niedzielę (19.06) wieczorem, by spotkać się ze znajomymi. Do domu już nie wrócił. Od poniedziałku szukała go policja.
Policjanci z Choroszczy zostali powiadomieni o zaginięciu w poniedziałek (20.06) po południu. Młody mężczyzna ostatni raz był widziany w godzinach wieczornych dzień wcześniej w rejonie stawu w Choroszczy. Tam wraz ze znajomymi spożywał alkohol. W pewnym momencie, nie mówiąc nic nikomu, odłączył się od grupy i zniknął bez śladu. Poszukiwali go policjanci wraz ze strażakami: sprawdzili staw i tereny przyległe. Okazało się, że rzeczy 20-latka odnalazł na brzegu pracownik sprzątający plażę. Do działania przystąpili nurkowie, którzy we wtorek rano wyłowili ze stawu ciało chłopaka. Białostoccy policjanci przestrzegają przed lekkomyślnością oraz apelują o rozwagę i rozsądek nad wodą.
Kamila Ausztol
kamila.ausztol@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji