Powaga klasyki opery i poczucie humoru. "Komik w operze" Czesława Jakubca [KONKURS]

2022.01.18 15:20
Opera na wesoło, powaga klasyki i poczucie humoru - taki będzie występ Czesława Jakubca pt. "Komik w operze" w Nie Teatrze już w piątek (21.01).
Powaga klasyki opery i poczucie humoru. "Komik w operze" Czesława Jakubca [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

Jego występy to niezwykłe połączenie muzyki klasycznej i humoru. Świetnie, wręcz śpiewająco operuje żartem, z dużą dozą swobody nawiązuje bezpośredni kontakt z widzami i sprawia, że każdy z nich staje się integralną częścią występu.

Czesław Jakubiec Solo – to forma "One Man Show" z udziałem pianisty jako akompaniatora, w której z pozoru mało dostępna i zabawna klasyka staje się nieprzebranym źródłem rozrywki.

Na program solowego występu Czesława Jakubca składają się znane arie i motywy muzyki klasycznej, które przedstawione w sposób kabaretowy zaskakują formą i bawią treścią. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie, dlatego każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter.

Artysta wyśmienicie wstrzelił się ze swoim formatem w lukę na polskiej scenie, łącząc znakomicie powagę klasyki i opery, z dystansem i poczuciem humoru, którego tak łakniemy na scenie.

"Komik w operze" odbędzie się w piątek (21.01), o godz. 20:00 w Nie Teatrze.

Można wygrać zaproszenia na występ: KONKURS

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

975 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39