Powitanie zimy z PTTK

2009.12.15 00:00
Do 17 grudnia można zgłaszać swój udział w imprezie "XV Powitanie Zimy". To kolejny marsz na orientację organizowany przez Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku.

W marszach na orientację może wziąć udział każdy chętny. Młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz turyści indywidualni. Drużyny młodzieżowe zgłaszają się pod opieką osoby dorosłej, która ponosi odpowiedzialność za dyscyplinę i bezpieczeństwo podopiecznych w trakcie trwania imprezy.

Impreza odbędzie się w sobotę, 19 grudnia w Podsupraślu i Puszczy Knyszyńskiej. Wpisowe wynosi: 5 zł dla członków PTTK i 7 zł dla pozostałych osób. Każdy uczestnik powinien posiadać strój dostosowany do warunków terenowych i atmosferycznych, a także kompas, zegarek, długopis, ołówek, linijkę, kątomierz oraz foliową osłonkę na mapę. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości. Każda drużyna powinna posiadać apteczkę pierwszej pomocy.

Organizator zapewnia ubezpieczenie uczestników, potwierdzenie punktów na OInO i OTP, dyplomy i upominki dla trzech najlepszych drużyn we wszystkich kategoriach, kiełbaski i turystyczne ognisko.

Regulamin, mapa dojazdu oraz najświeższe wiadomości dotyczące zawodów dostępne są na stronie www.ino.bialystok.pl.

andy

899 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39