Powstaje nowy film o naszym regionie. Obejrzyj zwiastun

2015.03.08 00:00
"Biebrza - żyjąca rzeka" to 52-minutowa impresja dokumentalna o przyrodzie Doliny Biebrzy zmieniającej się w trakcie czterech pór roku. Powstał zapowiadający ją filmik.
Powstaje nowy film o naszym regionie. Obejrzyj zwiastun
Fot: materiały twórców projektu

Produkcja będzie obrazową opowieścią o dolinie Biebrzy zmieniającej się w trakcie czterech pór roku. Magia biebrzańskiej przyrody zostanie ukazana w poetyckich ujęciach filmowych przy akompaniamencie oryginalnie skomponowanej muzyki przeplatającej się z dźwiękami natury. Całość będzie do obejrzenia w telewizji w połowie 2015 r. Zwiastun można obejrzeć na stronie: www.biebrza.film.com.

Film jest oparty jedynie na zdjęciach przyrodniczych (autorstwa włoskiego filmowca i fotografa Paolo Volponiego), oryginalnie skomponowanej muzyce (kompozytorzy Dariusz Żebrowski i Mikołaj Hertel) i odgłosach natury. To wyjątkowa historia o losach bohaterów (ssaków, ptaków, żab, motyli i ryb) charakterystycznych dla Doliny Biebrzy, opowiedziana w sposób wcześniej niespotykany.

Produkcja da żywe i dynamiczne spojrzenie na życie toczące się wokół jednej z najbardziej dziewiczych rzek Europy, na przestrzeni przemijających sezonów.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

942 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39