POLECAMY
W poniedziałek (11.03) około godz. 11.00 doszło do pożaru w jednym z wieżowców na białostockim osiedlu Antoniuk. Źródłem pożaru okazała się pralka. Jedna osoba została ranna.
Straż pożarna otrzymała zgłoszenie dotyczące pożaru o godz. 11.10. Na miejsce zostały skierowane 4 zastępy oraz pogotowie gazowe. Jak poinformował dyżurny z całodobowego stanowiska kierowania Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, zapaliła się pralka w mieszkaniu na drugim piętrze. Sytuacja została już opanowana. Jedna osoba została ranna. To mężczyzna, który przebywał w łazience. Został on przewieziony na Szpitalny Oddział Ratunkowy.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Biznes 17:10
Kultura i Rozrywka 15:40
Sport 15:10
Sport 14:20
Nauka 14:00
Rodzina 13:30
Aktualności 12:38
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji