Pozdro techno na Węglowej. Czas na Up To Date Festival [WIDEO]

2013.09.19 00:00
Eklektyczna muzyka elektroniczna, niebanalny hip-hop i sztuka. To wszystko już w piątek i sobotę (20-21.09) na Węglowej. Przed nami czwarta edycja Up To Date Festival. Nie może Was na nim zabraknąć.
Pozdro techno na Węglowej. Czas na Up To Date Festival [WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Eprom zagra w sobotę na scenie Beats.

Original Source Up To Date to jedyna w swoim rodzaju platforma, na której muzyka spotyka się z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna i oryginalny hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi, gwarantują moc artystycznych wrażeń.

Organizatorzy dbają o line-up. Znajdziemy w nim zarówno nowe lub nierozpoznane jeszcze, świeże i nowoczesne muzyczne zjawiska, jak i artystów znanych na świecie, którzy ściągają do Białegostoku festiwalowiczów z całej Polski oraz sąsiednich krajów. Kilka scen parujących energią muzyczną oraz wystawy, instalacje, performansy audiowizualne - to tylko część festiwalowych wydarzeń.

Warto wymienić choć kilku artystów. Zeus, Małpa, Bisz - na scenie Hip-Hop, Eprom z USA - scena Beats. czy Jacaszek - scena Stan Skupienia.

Przypominamy jeden z teledysków promujących imprezę:Patronujemy festiwalowi.

Program:

Original Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1107 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39