Pożegnaj cellulit... w FCMed. Trwa wakacyjna promocja

2017.07.03 15:26
Familijne Centrum Medyczne Fundacji "Pomóż Im" ma propozycję dla kobiet, które chcą skutecznie poprawić wygląd swojego ciała.
Pożegnaj cellulit... w FCMed. Trwa wakacyjna promocja
Fot: Fotolia

Rewolucyjne rozwiązanie służące do bezinwazyjnego ujędrniania skóry, które powoduje skuteczną redukcję cellulitu, zmniejszanie widoczności blizn i wygładzanie rozstępów – to oferta Familijnego Centrum Medycznego Fundacji "Pomóż Im" adresowana przede wszystkim do kobiet, które chcą sprawnie, a co najważniejsze, skutecznie pozbyć się pewnych mankamentów swojej urody i poprawić wygląd ciała.

- Dzięki kompleksowym zabiegom i nowoczesnym urządzeniom gwarantujemy naszym pacjentkom redukcję efektów starzenia się skóry, regenerację i odmładzanie tkanki miękkiej, a także – co wydaje się być szczególnie interesujące dla pań - pozbycie się cellulitu – zachęca Agnieszka Stepanczuk, kierująca Ośrodkiem Rehabilitacji im. Sue Ryder w Familijnym Centrum Medycznym. - Proponujemy bezinwazyjną, szybką, efektywną i unikalną terapię falą uderzeniową.

Co ciekawe, FCMed zaprasza do skorzystania z wyjątkowych i bardzo atrakcyjnych propozycji promocyjnych, ważnych od czerwca do końca sierpnia.

Jedną z nich jest pakiet antycellulitowy. Obejmuje on masaż antycellulitowy bańką chińską, masaż pneumatyczny MK 400, terapię falą uderzeniową oraz elektrostymulację mięśni brzucha. Te specjalnie skomponowane zabiegi pozwolą na szybkie osiągnięcie wymarzonej sylwetki w niedługim czasie.

Promocyjna cena jednej sesji to tylko 75 zł i jest o połowę niższa od standardowej ceny obowiązującej w cenniku placówki.

- Jednocześnie gorąco zachęcamy do zakupu wyjątkowego upominku w postaci karnetu obejmującego 6 sesji w cenie 400 zł. To wyjątkowa oferta, gdyż cena standardowa pakietu to 930 zł – zaznacza specjalistka z FCMed.

Warto dodać, że korzystając z usług Familijnego Centrum Medycznego Fundacji "Pomóż Im" wspieramy jednocześnie jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci prowadzone właśnie przez Fundację. Cały dochód z działalności FCMed zostaje bowiem przeznaczony właśnie na ten cel.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1178 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39