"Poznaj przyrodę wszystkimi zmysłami!" - wycieczka do Kurowa

2021.08.02 16:55
Już 4 sierpnia nastąpi kontynuacja letniej oferty cyklicznych zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach "Wakacji z M-GCKIS" w Choroszczy. Lipiec miał charakter stacjonarny, a w sierpniu – młodzi uczestnicy ruszą w teren. W pierwszą środę sierpnia poznają przyrodę wszystkimi zmysłami.
"Poznaj przyrodę wszystkimi zmysłami!" - wycieczka do Kurowa
Fot: Narwiański Park Narodowy

W środę (4.08) dzieci odwiedzą Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka w Kurowie, gdzie będą uczestniczyć w zajęciach edukacji przyrodniczej w terenie – "Poznaję przyrodę wszystkimi zmysłami". Cała wycieczka zostanie zwieńczona ogniskiem nad samą Narwią.

Kurowo to mała miejscowość, w której znajduje się siedziba Dyrekcji Narwiańskiego Parku Narodowego. Właśnie w Kurowie warto rozpocząć zwiedzanie Narwiańskiego Parku Narodowego.

"Poznaję przyrodę wszystkimi zmysłami" to terenowe zajęcia edukacyjne dla dzieci łączące zabawę z poznawaniem przyrody. Na pewno dzieci nie będą się nudzić, a dodatkowo poznają walory przyrodnicze najbliższej okolicy.

To co nas otacza - natura jest bardzo ważnym składnikiem życia. Że należy ją poznać, to oczywistość, że należy o nią dbać - o tym przekonają się uczestnicy wyjazdu do Kurowa. Dzięki uruchomieniu receptorów zmysłowych, będą mogli zagłębić się w przyrodnicze zjawiska.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1392 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39