POLECAMY
Zbliża się kolejne spotkanie Klubu Globtrotera ToTuToTam. Tematem będzie słoneczna Andaluzja, o której opowie Monika Filipiuk-Obałek.
We wtorek (30.05) o godz. 18.30 w Supraślu odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Globtrotera ToTuToTam. Tym razem tematem będzie Andaluzja. O swojej wyprawie w ten rejon opowie Monika Filipiuk-Obałek. Jak mówią organizatorzy, Andaluzja to kraina tysiąca niespodzianek i małych cudów świata przyrody oraz architektury, a setki lat burzliwej historii wymieszały tam wpływy arabskie z kulturą iberyjską. Ciągnące się kilometrami gaje oliwne, mandarynki, awokado, dęby korkowe i parasolowate korony pinii to egzotyka, której dotniemy na każdym kroku - to właśnie klimat Andaluzji. Jest to miejsce idealne dla wszystkich poszukujących piękna przyrody, miłośników śródziemnomorskiej kuchni, historii, architektury oraz przede wszystkim słońca – średnio w ciągu roku liczba dni słonecznych w tym regionie wynosi aż 300. Wstęp na spotkanie jest darmowy. Poznaj szczegóły: Spotkanie Klubu Globtrotera ToTuToTam
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji