Pozytywne Wibracje na Europejskich Targach Muzycznych

2011.11.25 00:00
W ten weekend w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Europejskie Targi Muzyczne. W trakcie dwóch dni imprezy zwiedzający będą mieli okazję porozmawiać o muzyce, posłuchać jej na żywo, a także spotkać się z artystami. W wydarzeniu wezmą udział także organizatorzy festiwali, w tym białostockich Pozytywnych Wibracji.
Pozytywne Wibracje na Europejskich Targach Muzycznych
Fot: Wojciech Zalewski

W Europejskich Targach Muzycznych wezmą udział wydawcy, sklepy muzyczne, instytucje kultury, media, a także organizatorzy koncertów i festiwali.

Na stoisku agencji marketingu muzycznego STX JAMBOREE - głównego organizatora Festiwalu Pozytywne Wibracje, gośćmi specjalnymi będą artyści znani m.in. z występów w Białymstoku - zdobywca Fryderyka Kuba Badach, wokalista zespołu Poluzjanci, wybitny basista - Wojtek Pilichowski, lider Pilichowski Band, a także dyrektor artystyczny festiwalu Stanisław Trzciński oraz Paweł Kwiatkowski, producent festiwalu. Podczas targów można będzie wygrać unikatowe kompilacje wydane przez STX Records, które nie są już dostępne w sprzedaży, m.in. z serii Pozytywne Wibracje.

Pozytywne Wibracje Festival to największe wydarzenie muzyczne w Białymstoku. W ciągu dwóch dni lipca bawiło się na nim ok. 12 tysięcy osób. Największym wydarzeniem tegorocznej edycji, był koncert światowej sławy artysty Seal'a.

Pomimo krótkiego stażu Festiwal zdążył już zaznaczyć swoją obecność na mapie letnich polskich festiwali. Potwierdzają to dane z "Raportu wielkich miast Polski" PwC, według którego właśnie za sprawą organizacji Festiwalu "Pozytywne Wibracje", Białystok w końcu zaistniał na mapie masowych imprez kulturalnych w Polsce. Miasto zostało wyróżnione za organizację tego wydarzenia nagrodą miesięcznika "Elle" w Konkursie Promocji Miast i Regionów "Złote Formaty" oraz w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego 2011. Festiwal otrzymał także prestiżową nominację w konkursie Poland Style+Design Awards. W kategorii "Show, Event & Production" był jednym z dwóch wydarzeń muzycznych, obok Open'era.

E.S.

1199 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39