Premiery, przedpremiery i wciągające seanse. Propozycje białostockich kin

2023.07.13 11:58
Białostockie Kina Helios i Kino Forum w najbliższym czasie proponują masę premierowych i przedpremierowych seansów. Na ekranie pojawi się m.in. najbardziej wyczekiwany film wakacji, czyli "Barbie" w ramach Kina Kobiet, kolejna część serii "Mission: Impossible" z Tomem Cruise w roli głównej, a także najnowsza animacja od Disney i Pixar.
Premiery, przedpremiery i wciągające seanse. Propozycje białostockich kin
Fot: Monika Piskurewicz

W Kinach Helios warto zobaczyć:

"Mission: Impossibe - Dead Reckoning Part One" w Centrum Alfa i Galerii Jurowieckiej. To kolejna część serii, w której główną rolę gra Tom Cruise. Tym razem główny bohater Ethan Hunt wyrusza z zespołem IMF na niebezpieczną misję, jaką jest wytropienie broni, która zagraża ludzkości. Podejmuje walkę z czasem, aby ta nie dostała się w niepowołane ręce. U boku Toma Cruise gra Hayley Atwell, którą można znać z serii "Avengers".

"Między nami żywiołami" w Atrium Biała. To nowa pełnometrażowa animacja od Disneya i Pixara. Opowiada o Mieście Żywiołów, w którym obok siebie mieszkają przedstawiciele ognia, wody, ziemi i powietrza. Główną bohaterką jest Iskra, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z Wodkiem. Nowa znajomość powoduje, że oboje zmieniają swoje postrzeganie świata.

"Barbie" w ramach Kina Kobiet. Przedstawia historię tytułowej bohaterki, która zostaje wygnana z Barbielandu i wyrusza w podróż do świata ludzi. W głównych rolach grają Margot Robbie i Ryan Gosling.

Do Kina Forum warto pójść na:

"Ostatni Wiking", czyli komediowy film wyprodukowany w Danii. Głównym bohaterem tej historii jest Martin, który przez kryzys wieku średniego postanawia opuścić rodzinę. Jego nowym planem na życie jest zamieszkanie w norweskich górach, gdzie zamierza zająć się polowaniem i zbieractwem, tak jak robili to jego przodkowie.

"Tokijskie opowieści. Sztuka stolicy Japonii", czyli film z cyklu "Wystawa w Kinie". Został oparty na wystawie w Ashmolean w Oksfordzie i obejmuje 400 lat tokijskiej sztuki. Drzeworyty Hokusaia i Hiroshige, plakaty pop art, współczesne fotografie, mangi, filmy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki - to będzie można zobaczyć na pokazie specjalnym.

Oprócz tego, w Kinie Forum będzie można obejrzeć przedpremierowe pokazy filmów "Pierwszy dzień mojego życia" i "Siła naszych marzeń", a także film "Lodziarz" w ramach cyklu "Najlepsze z Najgorszych".

Więcej informacji:
REPERTUAR Kina Helios w Centrum Alfa 14-20 lipca
REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 14-20 lipca
REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowiecka 14-20 lipca
REPERTUAR Kina Forum 14-20 lipca

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1056 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39