POLECAMY
W czwartek (13.05) prezydent miasta Tadeusz Truskolaski oraz dyrektor białostockiego oddziału TVP Agnieszka Romaszewska-Guzy i prezes Radia Białystok Władysław Prochowicz podpisali umowę o przekazywaniu bezpłatnych komunikatów ostrzegawczych na wypadek katastrof i klęsk żywiołowych.
- Lepiej żeby ani miasto, ani media nie korzystali z tego porozumienia - mówił już po jego podpisaniu prezes radia Białystok. - Mam nadzieję, że rzeczywiście się nie przyda - uzupełniał Truskolaski. - Podczas 3,5 lat mojego urzędowania mieliśmy jedną groźną sytuację - gdy została przebita rura z gazem w centrum miasta. Wówczas nastąpił kilkugodzinny paraliż Białegostoku, a komunikacja nie była najlepsza - opowiada Truskolaski. Czwartkowe porozumienie ma pomóc uniknąć w przyszłości takiej dezinformacji białostoczan.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji