Próbował ukraść BMW, ale zatrzasnął się w środku

2014.02.17 00:00
Białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował ukraść z parkingu samochód. Wybił w BMW szybę i wszedł do środka. Jednak zanim zdołał uruchomić pojazd wpadł w ręce mundurowych.
Próbował ukraść BMW, ale zatrzasnął się w środku
Fot: sxc.hu

W sobotę (15.02) tuż przed północą, na jednym z parkingów przy ul. Skorupskiej w Białymstoku mężczyzna próbował ukraść stojące tam BMW. 22-latek betonową trylinką wybił szybę w tylnych drzwiach auta, otworzył pojazd i do niego wsiadł. Jednak, kiedy znajdował się już w środku, centralny zamek zamknął wszystkie drzwi w samochodzie, w związku z czym mężczyzna nie był już w stanie się z niego wydostać.

Na miejscu błyskawicznie pojawili się także policjanci, którzy zatrzymali 22-latka. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalili także, że młody mężczyzna ma dodatkowo na sowim koncie jeszcze jedno usiłowanie kradzieży z włamaniem do pojazdu. Teraz 22-letni mieszkaniec powiatu białostockiego za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1535 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39