Producent z Podlasia promuje się na Florydzie

2016.02.02 14:32
Podlaski przedsiębiorca zajmujący się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej zyskał uznanie na Florydzie.
Producent z Podlasia promuje się na Florydzie
Fot: Pronar
Przedsiębiorca z Podlasia promował się na Florydzie

Firma Pronar pod koniec stycznia wzięła udział w konferencji "Compost 2016" w Jacksonville na Florydzie. Udział w wydarzeniu wzięło 900 uczestników z różnych zakątków świata. Podczas spotkania przedsiębiorcy mieli okazję do wymiany swoich uwag i doświadczeń związanych z branżą komunalną, energetyczną oraz wykorzystaniem odpadów do produkcji kompostu.

Podczas specjalnych pokazów zwiedzający mogli zobaczyć wiele nowinek technicznych oraz nowoczesnych maszyn. Stoisko Pronaru cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko ekspertów z branży producentów kompostu, ale i dealerów specjalistycznych maszyn. Odwiedzający najwięcej uwagi poświęcili modelom maszyn do recyklingu, które zostały wykonane w technice 3D. Podlaska firma jest przekonana, że udział w zagranicznej konferencji przełoży się na konkretne rezultaty handlowe.

Kilka dni przed imprezą Pronar wziął też udział w prestiżowej wystawie maszyn i urządzeń rolniczych POLAGRA-PREMIERY 2016 w Poznaniu. Wówczas przedsiębiorstwo promowało coraz popularniejsze ciągniki marki Kioti.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1315 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39