Promocja się skończyła. Teraz za bilety zapłacimy więcej

2017.11.15 15:01
Promocja dotycząca biletów za złotówkę cieszyła się dużą popularnością. Niestety, mimo dodatkowej puli, szybko się skończyła.
Promocja się skończyła. Teraz za bilety zapłacimy więcej
Fot: ESD

W październiku rozpoczęła się akcja "Bilet BKM za 1 zł z Masterpass od mPay". Kupując bilet na autobus przy użyciu telefonu komórkowego, aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass, można było podróżować komunikacją miejską znacznie taniej.

Zainteresowanie promocją było bardzo duże, dlatego na początku listopada zwiększono pulę tanich biletów o kolejne 100 tys. Okazało się jednak, ze wystarczyły na nieco ponad 2 tygodnie. W środę (15.11) posiadacze aplikacji otrzymali informację, że akcja dobiegła końca. Zgodnie z zapowiedziami miała trwać do końca grudnia bądź do wyczerpania się tanich biletów.

- Dzisiaj rano wyczerpała się dodatkowa pula biletów promocyjnych. Tym samym promocja dobiegła końca - poinformowała Małgorzata Orzechowska z Mpay.

Użytkownicy komunikacji miejskiej muszą więc kupować bilety w standardowych cenach.
Zobacz też: Można kupić bilety autobusowe za 1 zł. Rusza druga tura promocji, Wciąż można jeździć autobusami za złotówkę. Dodatkowa pula 100 tys. biletów.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1680 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39