Promocje, wspólne gotowanie oraz biuletyn świąteczny – sprawdź ofertę Lewiatana

2019.12.21 08:00
Gorączka przedświątecznych zakupów oraz planów gotowania potraw trwa, więc Lewiatan odpowiednio zadbał o swoich klientów. Przygotował nie tylko najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach, ale jeszcze stworzył biuletyn z prostymi przepisami, które krok po kroku można obejrzeć na filmikach. Warto je przetestować!
Promocje, wspólne gotowanie oraz biuletyn świąteczny – sprawdź ofertę Lewiatana
Fot: Lewiatan Podlasie

Świąteczne zakupy? Postaw na sprawdzone produkty w atrakcyjnej cenie

Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester zbliżają się wielkimi krokami, zatem Lewiatan przygotował dla swoich klientów mnóstwo promocji. Bez wątpienia w każdej placówce można znaleźć wszystkie produkty niezbędne do przygotowania potraw – zawsze świeże i dobrej jakości.

Podczas przyrządzania sałatek przyda się kukurydza Bonduelle, której obecna cena wynosi 2,99 zł oraz szynka od Szwagra Krakus za 22,99 zł. Pamiętajmy też o chrzanie – delikatesowy albo śmietankowy Mosso jest teraz w cenie 2,99 zł. Podczas przygotowania słodkości nie może zabraknąć kakao Decomorreno (za 2,99 zł) oraz Mieszanki Wedlowskiej klasycznej oraz mlecznej za 19,99 zł/kg.

Oprócz jedzenia, muszą też pojawić się napoje. Teraz 100% sok marki Tymbark o pojemności 1 l można kupić już za 2,88 zł, zaś kawa rozpuszczalna Cronat Gold, Crema Jacobs kosztuje 19,99 zł.

A może by tak... gotować z Lewiatanem?

Atrakcyjne promocje, świetna oferta produktów oraz fachowa i miła obsługa to jeszcze nie wszystko, co Lewiatan oferuje swoim klientom. Przygotowanie potraw potrafi zająć wiele godzin, a przecież Boże Narodzenie to przede wszystkim czas miłości, spokoju, radości oraz spotkania z rodziną.

Lewiatan ma dla wszystkich Klientów coś specjalnego – Biuletyn Świąteczny Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Dzięki niemu każdy zaoszczędzi czas i energię, którą będzie mógł spożytkować na świętowanie z najbliższymi przy stole pełnym smakowitości.
W Biuletynie znajdują się przepisy na wigilijne zupy, śledziowe przysmaki, potrawy z rybą w roli głównej, rodzinny obiad oraz świąteczne słodkości, relaksujące napoje i piernik świąteczny. Wszystko okraszone dokładną listą składników oraz... linkiem do filmików na kanale YouTube, gdzie można zobaczyć, jak krok po kroku przygotować wszystkie te pyszności.

"Gotuj z Lewiatanem" to ogromna baza wiedzy, nie tylko przedświątecznej. Przepisy można bez problemu wykorzystać przez cały rok – na śniadania, przekąski, obiady, kolacje czy imprezy. "Gotuj z Lewiatanem" udowadnia, że do wyczarowania pysznych oraz świetnie prezentujących się posiłków dla całej rodziny i znajomych nie trzeba być wcale mistrzem kuchni. Wystarczą chęci, dobry pomysł i filmik instruktażowy przygotowany przez sieć Lewiatan.

Ogólnopolska sieć o lokalnym charakterze

Sieć Handlowa Lewiatan działa na rynku już 25 lat i obecnie skupia ponad 3200 placówek handlowych na zasadzie franczyzy. Mimo swojego ogromnego zasięgu, stawia na lokalne produkty, sprzedaż detaliczną oraz na wsparcie każdego pracownika. Koncentruje się przy tym na jak najlepszym rozwoju struktur regionalnych.

Lewiatan to sieć, której podstawowym celem było i jest zrzeszanie polskich przedsiębiorców prowadzących działalność handlową oraz ochrona ich interesów przed zewnętrznymi sieciami oraz koncernami handlowymi, które masowo wkraczają na nasz rynek.

Lewiatan Podlasie w przyszłym roku będzie obchodzić 20-lecie funkcjonowania na podlaskim rynku. To czas dużego rozwoju, otwierania nowych placówek, docierania nawet do małych wsi oraz systematycznego powiększania asortymentu. Przez te wszystkie lata udało się zdobyć i utrzymać rzesze wiernych klientów.

Zobacz nasze przepisy i propozycje potraw: Biuletyn Świąteczny

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1450 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39