Promocyjne bilety i konkursy z nagrodami. Wakacyjna akcja w kinach Helios [WIDEO]

2014.07.02 00:00
Od 4 lipca do 4 września, we wszystkich kinach Helios rusza wielka akcja promocyjna z biletami już od 14 zł oraz cykl konkursów z wycieczkami do wygrania.
Promocyjne bilety i konkursy z nagrodami. Wakacyjna akcja w kinach Helios [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora
Kadr z filmu "Wkręceni"

Na widzów czeka 9 dwuosobowych wycieczek o wartości 3 tys. każda. Jak je wygrać? W każdy wakacyjny piątek publikowana będzie listę filmów tygodnia, które znajdują się w aktualnym repertuarze, a następnie odbędzie się głosowanie widzów na najlepsze pozycje. Zwycięzcą zostanie osoba, która wyśle najwięcej SMS-ów na swój ulubiony film w danym tygodniu. Głosowanie trwać będzie do czwartku następnego tygodnia, po czym w kolejny piątek opublikowane zostanie imię i nazwisko wygranego oraz kolejne filmowe zestawienie.

Wakacje to idealny czas na nadrabiane zaległości filmowych, obejrzenie hitów ostatnich miesięcy oraz poznanie nowych miejsc podczas letniego wypoczynku. Przez całe lato bilety na wybrane filmy kosztować będą nawet 14 zł (przy seansach 3D do ceny biletów należy doliczyć opłatę za okulary 3 zł). Wśród propozycji m.in. "Piraci!", "LEGO: Przygoda" i "Wkręceni".Repertuar kin

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1202 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39