Propozycja dla miłośników gier. Rusza nowy sezon planszówek

2016.10.07 15:37
To będzie już szósty sezon Planszówek Johnny'ego i Mateusza. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek (10.10).
Propozycja dla miłośników gier. Rusza nowy sezon planszówek
Fot: pixabay.com

- Planszówki Johnny'ego i Mateusza to największe spotkania z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku - mówi o imprezie Jan Wyspiański, jeden z jej organizatorów.

Podziel się ciekawymi grami

Formuła spotkań pozostaje jednak niezmienna. Można przyjść zupełnie za darmo i skorzystać z kolekcji gier planszowych, kostkowych i karcianych. Ekipa organizatorów, którą łatwo zlokalizować po czerwonych plakietkach, jak zwykle pomoże wybrać odpowiednią grę i wyjaśni zasady.

Pomysłodawcy spotkań chcą też wrócić do pierwotnej, angażującej wszystkich, idei imprezy, w której liczą na świetną współpracę z graczami. Można podzielić się z innymi ciekawymi tytułami gier. Warto też zabrać ze sobą współgraczy.

Planszówki dla każdego

W spotkaniach mogą wziąć udział zapaleni gracze, ale też osoby, które z planszówkami miały małą styczność. To także propozycja dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami.

Spotkania odbędą się w pubie Hary przy ul. Warszawskiej. Miejsca jest dużo - lokal zapewnia dwa piętra. Jedno jest doskonałe do mniejszych lub szybszych gier oaz klasycznych tytułów. Drugie piętro - podziemne - przystosowane jest do rozgrywek na więcej osób lub więcej czasu. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji - konkursów, turniejów, demonstracji gier i wielu nowości.

Nowy sezon Planszówek Johnny'ego i Mateusza rusza 10 października o godz. 19.00. Patronujemy imprezie.

Szczegóły: Planszówki Johnny'ego i Mateusza

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1764 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39