Przed nami cztery siatkarskie turnieje. Każdy znajdzie coś dla siebie

2024.05.28 13:16
Trwa Letnia Grand Prix w siatkówce plażowej. Pierwszy turniej już się odbył, ale przed nami kolejne. W długi weekend do zmagań przystąpią zawodnicy w kategorii Open, a także kobiety oraz dzieci. Na deser zorganizowane zostaną zawody, które odbędą się pod osłoną nocy.
Przed nami cztery siatkarskie turnieje. Każdy znajdzie coś dla siebie
Fot: Letnia Grand Prix

Za nami otwarcie cyklu zatytułowanego Letnia Grand Prix. W sobotę (25.05) na plaży miejskiej zobaczyliśmy w akcji kilkudziesięciu uczestników, ale ostatecznie zwycięska para mogła być tylko jedna. W turnieju triumfował duet Jakub Makar/Dawid Skiepko.

- W finale po dwusetowym pojedynku para Makar/Skiepko pokonała duet Damian Szubzda/Stsiapan Zhalezny. Na najniższym stopniu podium zameldowali się Kuba Kwiatkowski i Artur Opanowski, którzy wobec kontuzji w drużynie swoich przeciwników (Adam Lewko/Mateusz Sacharewicz) wygrali mecz walkowerem. Najlepszym graczem całych zawodów wybrano Kubę Makara - komentują turniej organizatorzy wydarzenia.

Teraz siatkarskie zmagania przyspieszają, bo już w czwartek (30.05) rozegrany zostanie kolejny turniej w kat. Open, a dzień później dojdą do skutku zawody skierowane do dzieci. Z kolei w sobotę (1.06) do rywalizacji przystąpią panie. W żeńskim turnieju pula nagród wynosi ponad 5000 zł. Na popisach kobiet siatkarskie emocje się jednak nie zakończą, bo niedługo później dojdzie do skutku IX Ogólnopolski Nocny Turniej Siatkówki Plażowej. Rozpocznie się on w sobotę o godz. 18.00 i zakończy dopiero w niedzielę ok. godz. 2.00.

Zapisy do poszczególnych zawodów odbywają się drogą internetową.

Przypomnijmy, że wejście na teren Ośrodka Sportów Wodnych Dojlid do 2 czerwca jest bezpłatne.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1648 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39