Dom

Przed nami kolejna Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

2022.06.20 13:32
W najbliższy weekend Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie już po raz 28. organizuje Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Towarzyszy im 9. Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych.
Przed nami kolejna Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym
Fot: PODR w Szepietowie
Wystawa zwierząt w 2021 r.

25 i 26 czerwca Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizuje XXVIII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych.

To wyjątkowe i cieszące się ogromną popularnością wydarzenie dedykowane jest sektorowi rolniczemu. Dwudniowa wystawa to przede wszystkim promocja polskiego rolnictwa.

Wystawa Zwierząt Hodowlanych to najważniejsze wydarzenie roku dla hodowców. Każdy z nich starannie przygotowuje swoje zwierzęta, aby jak najbardziej okazale prezentowały się na ringu wystawowym. W ostatni weekend czerwca Agroarena w Szepietowie gości rolników krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Wydarzenie wyróżnia się wysoką frekwencja zwiedzających, rekordową liczbą wystawców i doskonałą atmosferą. Wystawa Zwierząt Hodowlanych ma na celu ocenę i propagowanie osiągnięć hodowlanych, wyłaniając tym samym najpiękniejsze okazy zwierząt gospodarskich. Podczas wystawy nie zabraknie również stoisk z rękodziełem i lokalną żywnością, konkursów i występów zespołów ludowych. Rodziny będą mogły spędzić miło czas w strefie dla dzieci – pod fachowym okiem instruktorów, w rytm muzyki poprowadzone zostaną zajęcia animacyjne.

Ponadto Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowej oferty doradczej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zapoznania się z dostępnością środków pomocowych i innowacyjnych rozwiązań w prężnie rozwijającej się strefie agro, co da szansę poczynienia trafnych inwestycji gospodarczych. Wydarzenie jest transferem wiedzy między rolnikami, doradcami, wystawcami, przedstawicielami świata nauki oraz instytucjami wspierającymi rolnictwo.

Szczegółowy program wydarzenia: XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym.

Portal Miejski BiałystokOnline.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

945 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39