Przerabianie starych przedmiotów, warsztaty kreatywne i ekologiczny jarmark. Już w sobotę

2022.07.07 08:00
W sobotę (9.07) w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna zorganizowane zostanie spotkanie pt. "Zielone zapędy", podczas którego odbędą się letnie warsztaty kreatywne oraz jarmark. Będzie można własnoręcznie wykonać kolorowe letnie lampiony i kupić ekologiczne produkty.
Przerabianie starych przedmiotów, warsztaty kreatywne i ekologiczny jarmark. Już w sobotę
Fot: materiały prasowe

W sobotę w Auchan przy ul. Produkcyjnej można będzie samodzielnie stworzyć ciekawe dekoracje ze starych przedmiotów. Eksperci pokażą m.in., jak ze szklanych słoiczków, udekorowanych tkaninami, sznurkami, koralikami itp. zrobić piękne letnie lampiony. Takie ozdoby cieszą się obecnie ogromną popularnością, a do tego doskonale sprawdzą się podczas np. wieczornych spotkań na tarasie czy w przydomowym ogrodzie. W warsztatach kreatywnych będzie można brać udział od godziny 12.00 do godziny 17:00, a udział w zajęciach jest bezpłatny.

Oprócz tego w sobotę można będzie odwiedzić ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to okazja, by kupić dekoracje oraz ekologiczne produkty, a także porozmawiać z wystawcami, by móc dowiedzieć się więcej o tym, jakich surowców naturalnych używają, by stworzyć wyjątkowe przedmioty, których na próżno szukać w popularnych sieciówkach. Stoiska w pasażu galerii handlowej będą dostępne od godziny 11:00 do godziny 18:00.

W Atrium Biała już działa plaża

Białostockie centra handlowe prześcigają się w pomysłach na letnie atrakcje dla swoich klientów. Od początku lipca w Atrium Biała działa plaża z prawdziwym piaskiem, palmami i leżakami, na których każdy może odpocząć w upalny dzień. Przez całe lato centrum handlowe będzie organizowało w tym miejscu wiele różnych atrakcji, np. turnieje koszykówki, jogę na molo czy zlot food trucków. Będzie też moc zabaw dla najmłodszych.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

836 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39