1113 osób online

Przez biegaczy autobusy BKM pojadą inaczej [TRASY]

2022.11.10 16:40
W piątek (11.11) ulicami Białegostoku pobiegną osoby, chcące uczcić obchody Święta Niepodległości. Kierowcy muszą liczyć się z zamkniętymi ulicami, a pasażerowie BKM ze zmienionymi trasami.
Przez biegaczy autobusy BKM pojadą inaczej [TRASY]
Fot: Malwina Witkowska

W związku z imprezą sportową "Biegnę dla Niepodległej" wraz z biegiem towarzyszącym w dniu 11 listopada nastąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów, których trasy przebiegają przez centrum miasta. Zmianie ulegną trasy linii: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 111, 112.

Autobusy linii 1

- w kierunku Zaścianek w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Zaścianek w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 2

- w kierunku Dojlid Górnych w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Transportowej w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Pałacowa – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;
- w kierunku Transportowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Transportowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 3

- w kierunku Wiślanej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Wiślanej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Kleosina w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 4

- w kierunku Myśliwskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Myśliwskiej w godz. 15:00 – 16:30 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Myśliwskiej w godz. 16:30 – 17:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Klepackiej w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;
- w kierunku Klepackiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska - Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Klepackiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 5

- w kierunku Sybiraków w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: – Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska - Słonimska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Sybiraków w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dziesięcin w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Pałacowa – Pl. Jana Pawła II –Legionowa – Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dziesięcin w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dziesięcin w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 6

- w kierunku Bażantarni w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Bażantarni w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Legionową – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – Curie-Skłodowskiej - Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 7

- w kierunku Piastowskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla;
- w kierunku Piastowskiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla;
- w kierunku Fast w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Fast w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Lipowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 8

- w kierunku Towarowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Św. Rocha – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Towarowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Starosielc w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Pałacowa – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Curie-Skłodowskiej i dalej stałą trasą;
- w kierunku Starosielc w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – Plac NZS – M. Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Starosielc w godz. 15:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Liniarskiego – Plac NZS – Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego - Wiejska i dalej stałą tras;
- w kierunku Starosielc w godz. 16:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Liniarskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 9

- w kierunku Wysockiego w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Produkcyjnej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 10

- w kierunku Dworca PKP w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Św. Rocha – Boh. Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dworca PKP w godz. 15:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – M. Curie-Skłodowskiej i dalej stałą trasą;
- w kierunku Kleosina w godz. 13:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Grochowa – Kalinowskiego – Plac NZS – M. Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 12

- w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Starosielc w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Starosielc w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Starosielc w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 13

- w kierunku Osiedla Dojlidy w godz. 13:00 – 16:30 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Niedźwiedzia /pętla;
- w kierunku Osiedla Dojlidy w godz. 16:30 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Warzywnej w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 15

- w kierunku Halickiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Halickiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Elektrociepłowni w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Elektrociepłowni w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Sitarska dalej stałą trasą;
- w kierunku Elektrociepłowni w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 16

- w kierunku Dziesięcin w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dziesięcin w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Transportowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 17

- w kierunku Plażowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Plażowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla TBS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego - Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla TBS w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 18

- w kierunku Warzywnej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Narodowych Sił Zbrojnych w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 19

- w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Antoniukowska – Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 15:00 – 16:30 będą kursować ulicami: Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 16:30 – 17:00 będą kursować ulicami: Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS Liniarskiego – Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Miłosza – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Gajowej w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa i dalej stałą trasą;
- w kierunku Gajowej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Antoniukowska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Gajowej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 20

- w kierunku Elektrociepłowni w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Wyszyńskiego – Boh. Monte Cassino – Poleska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Leśnej Doliny w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 21

- w kierunku Piastowskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla;
- w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Pałacowa – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 24

- w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/ lub Branickiego i dalej stałą trasą (tylko kursy do Kuronia). Przystankiem końcowym dla kursów skróconych jest PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104;
- w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/ lub Branickiego i dalej stałą trasą (tylko kursy do Kuronia). Przystankiem końcowym dla kursów skróconych jest PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104;
- w kierunku Osiedla TBS w godz. 08:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla TBS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Piastowska /pętla/ (Tylko kursy skrócone) – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Osiedla TBS w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Piastowska /pętla/ (Tylko kursy skrócone) – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 26

- w kierunku Zagumiennej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Św. Rocha – Boh. Monte Cassino – Poleska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Zagumiennej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: M. Curie-Skłodowskiej – Plac NZS – Liniarskiego – Malmeda – a. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Jurowiecka i dalej stałą trasą;
- w kierunku Kleosina w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Radzymińska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – Plac NZS – i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 28

- w kierunku Żyznej w godz. 13:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka – Św. Pio – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Żyznej w godz. 16:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Zwierzyniecka – Św. Pio – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Boh. Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą;
- w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 29

- w kierunku Żyznej w godz. 13:00 – 16:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – Zwierzyniecka i dalej stałą trasą;
- w kierunku Gajowej w godz. 13:00 – 16:30 będą kursować ulicami: Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 30 i 109

- w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 trasa linii zostanie skrócona i będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103;
- w kierunku Dojlid Górnych i Niewodnicy Nargilewskiej w godz. 13:00 – 17:00 na skróconej trasie będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 100

- w kierunku Wasilkowa w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Boh. Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dworca PKS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 101 i 105

- w godz. 8:00 – 20:00 trasa linii zostanie skrócona do przystanku PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104;
- w godz. 13:00 – 17:00 wjazd na przystanek PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104 odbywać się będzie od strony ul. Warszawskiej.

Autobusy linii 102

- w kierunku Centrum w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Jurowiecka – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416;
- w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Jurowiecka – JUROWIECKA SIENKIEWICZA nr inw. 143;
- w kierunku Wasilkowa w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416 i pojadą ulicami Sienkiewicza – Jurowiecka i dalej stałą trasą;
- w kierunku Wasilkowa w godz. 13:00 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku JUROWIECKA SIENKIEWICZA nr inw. 143 i pojadą dalej stałą trasą.

Autobusy linii 103

- w kierunku Piastowskiej w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla;
- w kierunku Piastowskiej w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla;
- w kierunku Choroszczy w godz. 08:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
w kierunku Choroszczy w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku Choroszczy w godz. 15:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 104

- w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 kurs dojeżdżający do przystanku PAŁACOWA nr inw. 304 zostanie skrócony i pojedzie ulicami : Legionowa – M. Curie-Skłodowskiej – PLAC NZS nr inw. 449 (przy pomniku);
- w kierunku Juchnowca w godz. 13:00 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku PLAC NZS nr inw. 449 (przy pomniku) i pojadą ul. M. Curie-Skłodowskiej – Legionowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 107

- w kierunku Klepacz w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Boh. Monte Cassino – Poleska – Sitarska i dalej stałą trasą;
- w kierunku Dworca PKS w godz. 13:00 – 15:00 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 108 i 111

- w kierunku Centrum w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – al. Piłsudskiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416;
- w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – SIENKIEWICZA/JUROWIECKA nr inw. 143;
- w kierunku gmin ościennych w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416 i pojadą ul. Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
- w kierunku gmin ościennych w godz. 13:00 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku SIENKIEWICZA/JUROWIECKA nr inw. 143 i pojadą ulicami Jurowiecka – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 112

- w kierunku Centrum w godz. 8:00 – 13:00 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA nr inw. 417;
- w kierunku Centrum w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103;
- w kierunku Olmont w godz. 13:00 – 17:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Na trasach objazdu obowiązują istniejące przystanki. Zastrzega się, w przypadku wystąpienia dodatkowych utrudnień, możliwość skierowania autobusów na inne trasy objazdu, nie ujęte w powyższym zestawieniu.

Sprawdź także: Pobiegną dla Niepodległej. Będą zamknięte ulice i utrudnienia w ruchu.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2023 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.