Przeżyjmy to jeszcze raz! The best off 15. ŻUBROFFKA

2021.12.01 08:03
Zima bez Żubroffki? Ze względu na pandemię Festiwal Filmów Krótkometrażowych Żubroffka odbył się na przełomie wiosny i lata. Jednak Białostocki Ośrodek Kultury już w weekend (3-4.12) pokaże nagrodzone filmy w ostatniej edycji.
Przeżyjmy to jeszcze raz! The best off 15. ŻUBROFFKA
Fot: Adrianna Zawadzka

Najlepsze z najlepszych filmy będzie można znów obejrzeć na ekranie w Kinie Forum.

15. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka odbyła się w czerwcu. To było kilka dni wypełnionych ciekawymi i oryginalnymi produkcjami, dokumentalnymi, fabularnymi i animacjami.

Filmy te były prezentowane w kilku kategoriach konkursowych, m.in. "Cały ten świat", "Okno na Wschód", "Dokument" czy "Fabuła". O wygranej decydowało jury, jednak publiczność także nagrodziła jeden z obrazów.

W piątek (3.12) oraz w sobotę (4.12) w Kinie Forum zaplanowano prezentację nagrodzonych dzieł. Będzie można obejrzeć: "Postcards from the end of the world", "Deep love", "Dalej jest dzień", "Pink Noise: too hot", "To the dusty sea", "Shivering wall", "Zepsuta głowa", "Trochę raju", "Just a guy", "Dummy", "Opowieść o dwóch siostrach", "Jestem tutaj", "Sing for us", "No vacancy" oraz "Nina".

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

PROGRAM I OPIS FILMÓW

Czytaj także: Festiwal Żubroffka dobiegł końca. Przyznano nagrody

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1245 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39