Przy trasie S8 powstaje restauracja. To znana sieciówka

2024.07.01 13:14
Nowa restauracja znajdzie się przy trasie S8, na terenie MOP Kołaki (woj. podlaskie). Jej powstanie to także okazja dla mieszkańców na znalezienie zatrudnienia, również na stanowiskach menedżerskich.
Przy trasie S8 powstaje restauracja. To znana sieciówka
Fot: Pixabay
Zdj. ilustracyjne

Nowe KFC w regionie

KFC wkrótce zadebiutuje w gminie Kołaki Kościelne, niedaleko Zambrowa. To gratka zarówno dla fanów marki z okolicy, jak i dla wielu podróżnych na trasie z Białegostoku do Warszawy. Już wkrótce na MOP Kołaki przy trasie S8 będzie można skosztować smakowitego kurczaka, co z pewnością ucieszy nie tylko mieszkańców, ale także podróżnych, którzy będą mogli zrobić smaczną przerwę w podróży.

Marka KFC zdobyła serca milionów klientów na całym świecie. Otwarcie lokalu w Kołakach Kościelnych to kolejny krok w ekspansji marki w Polsce, która systematycznie rozwija swoją sieć, docierając do coraz to nowych miejsc. Otwarcie lokalu KFC w gminie Kołaki Kościelne to ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności, która zyska nową opcję gastronomiczną, a także dla podróżnych, którzy zyskają dostęp do szybkiego i smacznego posiłku na trasie. MOP Kołaki, znajdujący się w strategicznym miejscu przy trasie S8, jest idealnym punktem na odpoczynek podczas długiej podróży. Nowa restauracja KFC z pewnością przyciągnie wielu klientów, oferując nie tylko znane i lubiane dania, ale także przyjazną atmosferę i szybką obsługę.

KFC w Kołakach Kościelnych będzie oferować pełne menu, w tym kultowe kubełki z kurczakiem, kanapki, wrapy, sałatki oraz szeroki wybór dodatków i napojów. Lokal będzie także przystosowany do obsługi klientów w formule drive-thru, co umożliwi szybkie i wygodne zakupy bez konieczności wychodzenia z samochodu.

Pracownicy poszukiwani

Dla mieszkańców powiatu zambrowskiego nowa restauracja to także szansa na rozwój lokalnej gospodarki poprzez tworzenie nowych miejsc pracy. Zatrudnienie w KFC to nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale także możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży gastronomicznej. Oprócz tego, że powiat zambrowski zyskuje nowe miejsce spotkań oraz smakowity punkt na swojej kulinarnej mapie, 30 mieszkańców ma szansę znaleźć zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej i znanej firmie. KFC oferuje możliwość zatrudnienia na różnych stanowiskach, otwierając drzwi także dla osób chcących rozpocząć swoją karierę menedżerską.

– Obecnie KFC prowadzi rekrutację do nowej restauracji KFC Kołaki, oferując możliwość zatrudnienia na różnych stanowiskach. Poszukiwani są kandydaci do pracy zarówno na stanowiska pracowników restauracji, jak i menedżerskie. Niezależnie od wieku, doświadczenia czy obszaru zainteresowań, zapraszamy do aplikowania i wspólnego tworzenia niezapomnianych doświadczeń smakowych oraz zawodowych – powiedziała Edyta Wiśniewska, Talent Acquisition Senior Manager, Amrest.

Marka KFC oferuje pracownikom nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie i premie za osiągane wyniki wypłacane na czas, ale również wyższe o 20% stawki za pracę w godzinach nocnych, premie za polecanie znajomych, atrakcyjne pakiety szkoleń pomagające rozwijać kompetencje, w tym możliwość nauki aż 12 różnych języków obcych, karty sportowe oraz posiłki pracownicze. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać ze zniżek na produkty z portfolio firmy Amrest, obejmujące marki takie jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

719 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39