Przygotowano paczki, które trafią do chorych dzieci

2023.01.11 10:11
Od 23 grudnia do 9 stycznia gmina Choroszcz oraz Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w tej miejscowości prowadziła zbiórkę darów dla dzieci będących pod opieką Fundacji Pomóż Im. Paczki zostały już przekazane.
Przygotowano paczki, które trafią do chorych dzieci
Fot: Gmina Choroszcz

Gmina Choroszcz i Przychodnia Lekarzy Rodzinnych przy SPP ZOZ w Choroszczy zorganizowały zbiórkę darów dla ciężko chorych maluchów – pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

- To nie pierwsza akcja pomocowa, w którą włączyliśmy się wraz mieszkańcami Gminy Choroszcz – mówi burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. - Dziękujemy wszystkim darczyńcom i ludziom dobrej woli, którzy tak hojnie odpowiedzieli na nasz apel o zbiórce. Na przykład jak mała Agnieszka z dziadkiem, którzy osobiście do Urzędu przynieśli prezenty. Dziękujemy, że możemy na państwa liczyć i wspólnie robić co w naszej mocy, by nie zawieść dzielnie walczących o zdrowie Małych Wojowników - dodaje włodarz gminy.

Paczki zostały już przekazane Fundacji Pomóż Im. Znalazły się w nich m.in. liczne materiały do zabaw kreatywnych, jak: farby, styropianowe kształty, flamastry, kredki, kolorowanki czy pieczątki. Podarowano też środki czystości.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
517 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39