Przygotuj swoje ciało na wiosnę

2015.05.12 00:00
Wraz z nadejściem wiosny chcemy, by nasze ciało wyglądało jak najlepiej - bez zbędnej tkanki tłuszczowej i owłosienia.
Przygotuj swoje ciało na wiosnę
Fot: Centrum Medyczne Revita

W takim przypadku może pomóc medycyna estetyczna. Dzięki niej każdy może szybko i skutecznie wymodelować własne ciało i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z brzucha czy ud.
- Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej jest bezbolesny i szybki. Utarło się, że niwelowanie nadmiaru tłuszczu jest zabiegiem bardzo kosztownym, na który mogą pozwolić sobie nieliczni. Otóż w dzisiejszych czasach jest zupełnie inaczej, ceny są różne, każdy może znaleźć coś dla siebie – mówi mgr Paula Gogol z Centrum Medycznego Revita.

Najlepsze urządzenia pozwalające pozbyć się niechcianych "boczków"

Jednym z najnowocześniejszych urządzeń redukujących tkankę tłuszczową jest urządzenie Vanquish firmy BTL Aesthetics, które obwodowo dostarcza energię wprost do tkanek. To z kolei sprawia, że cała energia HF jest skupiona na tkance tłuszczowej, jednocześnie uniemożliwiając powstawanie wysokiej temperatury w innych tkankach. Zaletą urządzenia jest także fakt, iż jego użycie jest całkowicie bezbolesne, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne.

Likwidacja tkanki tłuszczowej odbywa się szybko, gdyż trwa ok. 30 minut i jest bezpieczna dzięki automatycznemu systemowi mierzącemu ilość dostarczanej energii. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a natychmiast po jego zakończeniu można powrócić do normalnej aktywności.
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów specjaliści zalecają poddanie się serii zabiegów obejmujących cztery półgodzinne sesje w odstępach jednego tygodnia.

Epilacja z LinScan

Nadmierne owłosienie czy nieskuteczne metody depilacji to problemy wielu z nas. Pojawił się jednak laser diodowy LinScan, który jest sposobem na skuteczne i trwałe pozbycie się zbędnego owłosienie.

Epilacja jest uznawana za najskuteczniejszą metodę na pozbycie się niepożądanego owłosienia. Podczas zabiegu, w odróżnieniu od depilacji, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Dzięki temu możemy też zapomnieć o bolesnym problemie wrastających włosków, które są zmorą wielu kobiet.

LinScan nie jest jednak zwykłym laserem do epilacji. Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej. Przykładowo zabieg epilacji nóg możemy wykonać już w 15-30 min. Wysoką skuteczność gwarantuje natomiast technologia linearnego skanowania i automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów.

Epilacja zazwyczaj może być stosowana na wszystkich partiach skóry, ale skuteczność tej metody z reguły w dużej mierze zależy od odcienia karnacji i koloru owłosienia. Jednak LinScan, dzięki kontaktowemu chłodzeniu skóry oraz inteligentnemu oprogramowaniu, daje gwarancję bezpiecznej i skutecznej epilacji zarówno w przypadku jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry.

Ostatnią, ale jedną z ważniejszych zalet jest jedynie niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być niestety bardzo bolesne i często wymagają wielokrotnego powtarzania. Epilacja laserem LinScan pozwala zminimalizować nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje również ryzyko podrażnień.

Centrum Revita oferuje swoim pacjentom leczenie bólu m.in. – kręgosłupa, drenaż limfatyczny, ozonoterapię, hydrokolonoterapię czy zabiegi laserem – ginekologię estetyczną i leczenie chrapania, medycynę estetyczną - m.in. korekcję zmarszczek, mezoterapię, powiększanie i modelowanie ust czy regeneris oraz zabiegi z użyciem urządzenia Vanguish.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1965 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39