Przyjęcia komunijne w hotelu Lipowy Most Golf Park

2015.09.15 00:00
Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny okres w życiu nie tylko każdego dziecka, ale i jego rodziców. By nic nie zakłócało obchodów tego wyjątkowego święta, o wszystkie elementy organizacji przyjęcia należy zadbać dużo wcześniej.
Przyjęcia komunijne w hotelu Lipowy Most Golf Park
Fot: hotel Lipowy Most Golf Park

Postaw na doświadczenie specjalistów

W tej kwestii warto zaufać doświadczonym specjalistom, którzy zajmują się tym na co dzień. Jednym z idealnych miejsc na organizację przyjęcia komunijnego jest hotel Lipowy Most Golf Park.

Komunia Święta to przepiękna uroczystość, do której dzieci przygotowywane są przez cały rok. Zwyczajowo z tej okazji organizuje się także przyjęcie dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Na całe szczęście większość prac związanych z samą imprezą obecnie wykonać za nas mogą dedykowani specjaliści.

- Przyjęcia komunijne w naszym hotelu organizowane są od wielu lat. Przez ten czas udało nam się poznać różne punkty widzenia rodziców oraz zmierzyć się z rozmaitymi wymaganiami – wyjaśnia Joanna Matowicka z hotelu Lipowy Most Golf Park.
I dodaje: Doświadczenia te pozwalają nam oferować dziś organizację przyjęcia idealnie odpowiadającego na potrzeby i oczekiwania dzieci, rodziców i wszystkich gości.

By obchody Pierwszej Komunii Świętej były w pełni udane, przede wszystkim należy zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wiedzą o tym specjaliści z Lipowego Mostu, którzy dokładają wszelkich starań, by przy tej okazji stworzyć ciepły, rodzinny nastrój.

Bogate menu i wiele atrakcji dla dzieci

Oprócz tego goście hotelu mogą liczyć na przygotowywane przez znanego nie tylko w regionie szefa hotelowej kuchni wyśmienite menu, w skład którego wchodzą trzy dania gorące, siedem przekąsek, słodki bufet oraz specjalne, wyjątkowe menu dedykowane dla najmłodszych, a także nielimitowane ciepłe i zimne napoje.

- Z uwagi na fakt, że w tym dniu najważniejszymi gośćmi są dzieci, w naszej ofercie nie może zabraknąć atrakcji tylko dla nich. I tak podczas każdego przyjęcia pociechy mają możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach prowadzonych przez animatora, mogą bawić się na pobliskim placu zabaw oraz spróbować swoich sił w golfie czy tenisie stołowym. Oprócz tego do ich dyspozycji pozostają łuki sportowe, bilard i piłkarzyki – opisuje przedstawicielka hotelu Lipowy Most Golf Park.

Ostatnim elementem przyjęcia jest słodka niespodzianka, po którą dzieci niemal zawsze ustawiają się w długą kolejkę. Mowa rzecz jasna o wacie cukrowej na patyku, bez której najmłodsi nie wyobrażają sobie udanej imprezy.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1525 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39