Pucybut w Auchan, czyli jak dbać o obuwie

2012.11.02 00:00
Jak profesjonalnie czyścić obuwie? Tajniki pielęgnacji tej części garderoby można poznać w dniach 3-4 listopada w Centrum handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej, gdzie po raz drugi zawita akcja "Pucybut".
Pucybut w Auchan, czyli jak dbać o obuwie
Fot: sxc.hu

Sprawa wydaje się pozornie prosta. Okazuje się jednak, że Polacy niewiele wiedzą o tym, jak pielęgnować obuwie i dbać o to, aby buty zawsze wyglądały idealnie.

W związku z tym, w 10 polskich miastach Marka Cocciné – specjalista od pielęgnacji i konserwacji obuwia, rusza z akcją informacyjną na temat właściwej pielęgnacji i przydatnych nawyków, które z jednej strony pozwolą przedłużyć życie ulubionych butów, a z drugiej czuć się w nich komfortowo. W wybranych galeriach handlowych pojawią się pucybuci – specjaliści od pielęgnacji obuwia, którzy nie tylko wyczyszczą obuwie i pokażą, jak to robić prawidłowo, ale odpowiedzą na wszelkie pytania związane z pielęgnacją tej bardzo ważnej części garderoby. Wskażą najczęściej popełniane błędy, doradzą, jaki wybrać środek czy gąbkę, które nie tylko nabłyszczą, ale także zadbają o dany rodzaj materiału, z którego wykonany jest but. Specjalnie wynajęci pucybuci podpowiedzą, co lubią Twoje buty i jakich błędów w pielęgnacji warto unikać.

Akcja odbędzie się w godz. 10-22 w sobotę, 3 listopada i w godz. 10-20 w niedzielę, 4 listopada.

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1275 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39