Punkty wydawania biletów elektronicznych czynne dłużej

2011.09.04 00:00
Wielu z białostoczan przypomina sobie czasy PRL-u, a na pewno pasażerowie komunikacji miejskiej, którzy odbierali ostatnio nowe bilety elektroniczne. Pomysłem na zmniejszenie kolejki, którą od ponad tygodnia widać przy ul. Sienkiewicza ma być dłuższa praca punktu personalizacji e-karty.
Punkty wydawania biletów elektronicznych czynne dłużej
Fot: E.S.

Od poniedziałku (5.09) wydłużono godziny pracy punktów personalizacji karty miejskiej przy ul. Sienkiewicza 22. W dni robocze będzie on czynny w godz. 7.00 - 21.00, a dodatkowo we wrześniu będzie pracował w każdą sobotę w godz. 9.00 - 15.00. Przy ul. Składowej 11 (siedziba BKM) e-kartę można odbierać w dni robocze w godz. 6.00 - 18.00.

Komunikacja apeluje też, aby teraz po odbiór kart przychodzili przede wszystkim osoby korzystające z biletów okresowych imiennych np. dojeżdżający do pracy, uczniowie i studenci. Ci, którzy korzystają z przejazdów na podstawie biletów jednorazowych bądź uprawnieni są do przejazdów bezpłatnych, mogą zgłosić się po nowe bilety w późniejszym terminie.

Przed wizytą w punkcie personalizacji kart dobrze jest wcześniej przedłużyć ważność legitymacji szkolnych na cały następny rok szkolny i legitymacji studenckich na kolejny semestr. Nieprzedłużenie ważności dokumentu poświadczającego uprawnienia do ulgi przed wizytą w punkcie personalizacji skutkować będzie koniecznością ponownej wizyty - w przypadku uczniów po 30 września i studentów po 30 października.

Tymczasem wśród osób, które odebrały kartę miejską w między 18 lipca a 20 sierpnia rozlosowano 1020 biletów do kina. Można je odebrać do 20 września. Sprawdź czy wygrałeś tutaj. Jeżeli na liście znalazłeś swoje imię, nazwisko i miejscowość, w okienku wpisz PESEL i uzyskaj potwierdzenie wygranej. Po kupon na bilet do kina zgłoś się do Punktu Obsługi Klienta BKM na ul. Sienkiewicza 22. Ze sobą należy mieć kartę miejską i dokument tożsamości. Potwierdzenie wygranej można uzyskać również telefonicznie pod numerem telefonu 85 869 69 69 podając imię, nazwisko i PESEL.

E.S.

775 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39