PupiLove Targi. Impreza dla miłośników zwierzaków

2020.10.10 12:43
Już w najbliższą niedzielę - 11 października - po raz kolejny w Białymstoku odbędą się PupiLove Targi! To wydarzenie skierowane jest do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.
PupiLove Targi. Impreza dla miłośników zwierzaków
Fot: materiały organizatora

PupiLove Targi to lokalne wydarzenia i impreza cykliczna, podczas której swoje niezwykłe produkty (często wyroby handmade) dla czworonogów i ich właścicieli prezentują wystawcy.

Niebanalne, designerskie smycze, obroże, szelki, posłania, eleganckie maty do przewozu psa w samochodzie, ubranka dla psów, oryginalne zabawki, ale również smakołyki, najwyższej jakości karmy, aż po gadżety z motywami zwierzęcymi dla właścicieli czworonogów - wszystko to można będzie znaleźć podczas imprezy PupiLove Targi. To prawdziwy raj dla właścicieli psów i kotów, a co najważniejsze wszystkie te produkty można w jednym miejscu obejrzeć, przymierzyć i kupić.

Podczas każdej edycji imprezy organizowany jest konkurs dla odwiedzających, w którym nagrody fundują wystawcy. Organizowana jest również mini sesja fotograficzna, aby właściciele czworonogów, które odwiedziły targi otrzymali gratis profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Impreza potrwa w godz. 11.00-17.00. Wstęp na targi jest wolny. Przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Atrium Biała.

Paulina Górska
paulina.gorska@bialystokonline.pl

963 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39