Rabaty i licytacja z nagrodami. Wieczór okazji w sieci centrów handlowych

2015.05.06 00:00
Sprzęt AGD, zestawy kosmetyków i modne dodatki - o takie nagrody będzie można powalczyć podczas majowego wieczoru pełnego okazji. Organizowany jest 8 maja w białostockich Centrach Handlowych Auchan.
Rabaty i licytacja z nagrodami. Wieczór okazji w sieci centrów handlowych
Fot: pixabay.com

W powietrzu czuć już wiosnę. To znak, że pora odświeżyć garderobę po zimowych miesiącach. Będzie to można zrobić podczas Wieczoru Okazji, który odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna oraz Centrum Handlowym Auchan Hetmańska już w najbliższy piątek. Tylko tego dnia w galeriach handlowych między godziną 18 a 21 każdy będzie miał szansę upolować wyjątkowe wiosenno-letnie promocje i rabaty.

Zakupy w niskich cenach to jednak nie wszystko. Dodatkową atrakcją dla gości obu galerii będzie licytacja, w której do zdobycia są cenne nagrody - sprzęt AGD, zestawy kosmetyków oraz modne dodatki. Aby zawalczyć o którąś z nagród, wystarczy w podanych godzinach dokonać zakupów na terenie centrum handlowego i zachować paragony. Każde wydane 10 zł będzie można wykorzystać podczas licytowania upominków. Nagrody będzie można licytować co pół godziny od godziny 18.30 do godziny 21.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
917 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39