POLECAMY
W czwartek (10.12) do białostockiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafił oryginalny radiowóz. Przestępców ścigał nim... Andrzej Zaborski, czyli komendant z Królowego Mostu.
- Dzisiaj radiowóz przekazali, oczywiście za darmo, policjanci - mówił Adrian Masłowski ze sztabu Orkiestry. - Samochód jest oryginalny, grał we wszystkich częściach "U Pana Boga..." - dodawał. Polonez Caro, z wielkim napisem "KP Królowy Most", miga kogutem w lokalu WOŚPu na Rynku Kościuszki. Niedługo będzie wystawiony na aukcji Allegro. Cena wywoławcza jeszcze nie jest znana, ale jak twierdzą wolontariusze, na pewno zostanie sprzedany za zadowalającą kwotę. Pieniądze z jego licytacji trafią na konto Orkiestry Jurka Owsiaka, która w tym roku wesprze oddziały onkologii dziecięcej. Wielki finał akcji już 10 stycznia.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji