POLECAMY
Podczas minionych świątecznych dni (24-26 grudnia) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odnotowali 40 prób nielegalnego przekroczenia polsko – białoruskiej granicy.
Czynności związane z przeciwdziałaniem nielegalnej migracji podejmowali funkcjonariusze z Placówek Straży Granicznej w Michałowie, Szudziałowie, Lipsku, Nowym Dworze i Krynkach. Cudzoziemcy ujawnieni w trakcie minionego weekendu pochodzili między innymi z Algierii, Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Gwinei. W 2024 roku w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej polsko – białoruską granicę nielegalnie usiłowały pokonać osoby pochodzące z ponad 50 krajów.
Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl
Biznes 17:10
Kultura i Rozrywka 15:40
Sport 15:10
Sport 14:20
Nauka 14:00
Rodzina 13:30
Aktualności 12:38
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji