Regionalne Forum Biznesowe. W jakiej kondycji jest lokalna przedsiębiorczość?

2011.10.18 00:00
Regionalne Forum Biznesowe to platforma dyskusji o szansach i barierach lokalnej przedsiębiorczości, możliwościach jej wsparcia, a także o pozyskiwaniu środków i technikach finansowania przedsięwzięć gospodarczych. Kluczowym zadaniem Forum jest budowa wzajemnych relacji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, przedstawicielami władz samorządowych i sektorem finansów.
Regionalne Forum Biznesowe. W jakiej kondycji jest lokalna przedsiębiorczość?
Fot: materiały organizatora

Uczestnikami spotkania, które zaplanowano w Białymstoku, będą przedstawiciele władz lokalnych, Krajowej Izby Gospodarczej, Banku Światowego, kancelarii prawnych, doradców, lokalnych przedsiębiorców oraz media. 

- Mam nadzieję, że to spotkanie stanie się platformą do dyskusji na temat szans rozwoju lokalnego biznesu, możliwościach wsparcia, także finansowego oraz zainspiruje do dalszych działań na rzecz umacniania gospodarczej rangi naszego miasta. Dialog i wymiana doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, przedstawicielami władz samorządowych i sektorem finansów stanowi doskonały fundament do utrwalania rozwojowych tendencji regionu - mówi Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, który będzie gościem Forum.

Białystok jest kolejnym, ważnym punktem na gospodarczej mapie Polski, w którym odbywa się Regionalne Forum Biznesowe. Organizatorzy, czyli Roadshow Polska wspólnie z Krajową Izbą Gospodarczą, Urzędem Miasta Białegostoku oraz Bankiem Millennium wierzą, że październikowe Forum, podczas którego zaprezentowane mają być m.in. główne cele rozwoju Białegostoku zainspiruje wszystkich do dalszych działań na rzecz umacniania gospodarczej i innowacyjnej rangi tego regionu, wspierających lokalny biznes, pomocnych w utrwalaniu dobrych rozwojowych tendencji.

Regionalne Forum Biznesowe w Białymstoku jest dziewiątym z kolei wydarzeniem po Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Rzeszowie, Olsztynie, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie.

Odbędzie się 21 października w hotelu Gołębiewski. Początek o godz. 16.30. Uczestnictwo jest bezpłatne. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację na stronie www.roadshowpolska.pl.

andy

1552 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39