Rekordowy Hero Run Kids. Na linii startu stanęło ponad dwa tysiące dzieci

2024.07.06 17:52
Na terenie Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy po raz kolejny rozegrane zostały zawody zatytułowane Hero Run Kids. W imprezie skierowanej do dzieciaków wystartowała rekordowa liczba uczestników. Do biegu z przeszkodami przystąpiło dwa tysiące młodych fanów sportu, co stanowi wzrost frekwencji, w porównaniu do poprzedniego roku, o około pięćset osób.
Rekordowy Hero Run Kids. Na linii startu stanęło ponad dwa tysiące dzieci
Fot: Krzysztof Karpiński/Hero Run KIds

Za nami kolejna odsłona Hero Run Kids. W tegorocznych zawodach zobaczyliśmy w akcji dzieci w wieku od 2 do 15 lat, a na twarzach wszystkich uczestników, bez względu na liczbę przeżytych wiosen, dało się ujrzeć nie tylko pot i brud, ale też przede wszystkim uśmiech.

Organizatorzy przygotowali do pokonania trasy, na których pojawiły się liczne przeszkody, a wśród nich specjalnie usypane górki, małe ścianki, przeszkody do przeskoczenia, do pokonania dołem, a dodatkowo, by znaleźć się na mecie, trzeba było zamoczyć się w wodzie.

Po ukończeniu wyznaczonej trasy (w zależności od wieku liczyła ona od 150 m do 1200 m) każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy medal. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba osób, gdyż na linii startu pojawiło się aż dwa tysiące dzieci.

- Do tej pory naszym największym biegowym wydarzeniem dla dzieci był PKO Bieg Juniora, na który zarejestrowało się 1840 małych biegaczy - poinformował za pomocą mediów społecznościowych Grzegorz Kuczyński, organizator wydarzenia.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

718 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39