Rekordowy przemyt. 5,5 kg marihuany w podłodze fiata

2013.04.02 00:00
Białostoccy policjanci podczas kontroli fiata jadącego krajową "ósemką" znaleźli blisko 5,5 kg marihuany. Środki odurzające ukryte były w podwójnej podłodze pojazdu. Szacunkowa wartość narkotyków to ponad 160 tys. złotych.
Rekordowy przemyt. 5,5 kg marihuany w podłodze fiata
Fot: KWP w Białymstoku

Policjanci białostockiej drogówki w miejscowości Złotoria zatrzymali do kontroli fiata na angielskich numerach rejestracyjnych. 34-latek kierujący samochodem podczas rozmowy z mundurowymi był bardzo zdenerwowany. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Na miejsce został skierowany przewodnik z policyjnym psem przeszkolonym do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Podczas sprawdzania multipli zwierzę zasygnalizowało, że znalazło coś w podłodze pojazdu. W trakcie dokładnej kontroli okazało się, że w jej podwójnym dnie ukrytych było 21 szczelnie zapakowanych paczek, w których było łącznie blisko 5,5 kilograma marihuany. Szacunkowa wartość zabezpieczonych konopi to ponad 160 tysięcy złotych.

34-latek usłyszał zarzuty posiadania i usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1480 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39